امکان خرید قسطی از جمله مزایایی است که بسیار مورد توجه مردم است. بیشتر افراد برای خرید های پرهزینه و سنگین خود توانایی پرداخت به صورت یکجا را ندارند. حال اگر فروشنده این امکان را به آن ها بدهد که بتوانند در چند مرحله و به صورت قسطی پرداخت را انجام دهند، هم باعث می شود خریداران بتوانند کالای مورد نظرشان را در زمان نیاز دریافت کنند و هم بابت پرداخت هزینه آن فشار مالی زیادی به آن ها وارد نمی شود.
ادامه مطلبسال ۹۸ سالی پر تلاطم برای اقتصاد کشور بوده است؛ از تلاطم در بازار ارز تا تغییرات و رشد سریع قیمت ها. تورم باعث شده است افراد به دنبال بازارهای سرمایه‌گذاری متفاوتی بگردند که آثار تورم را بر دارایی هایشان خنثی کند؛ از بازار بورس تا بازار دلار. با ایران ژس همراه باشید.
ادامه مطلبهمه ی پدر و مادرها دوست دارند بهترین و زیباترین لباس ها را به فرزندان خود بپوشانند. همچنین برای زیبایی آن ها از زیورآلات طلا استفاده می کنند تا ظاهر و استایل مناسب و منحصر به فردی داشته باشند. تنوع محصولات طلا و جواهر برای کودکان در سال های اخیر، همانند طلا و جواهر بزرگسالان بسیار زیاد و متنوع شده است.
ادامه مطلبانگشتر یکی از زیورآلاتی است که هم در بین خانم ها و هم آقایان طرفداران زیادی دارد. برای خرید بهترین انگشتر طلا باید به چه نکاتی توجه کنیم؟ انگشتر در هر انگشت چه معنایی دارد؟ با خرید انگشتر طلا با جواهر، سرتان کلاه نمی رود!
ادامه مطلبصفحه 1