مزایای ایران ژس برای طلافروشان

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و توسعه ی اینترنت در کل کشور، مردم تمایل بیشتری برای خرید آسان اینترنتی دارند. در سه سال گذشته میزان نقدینگی کشور نزدیک به چهار برابر شده است. اما میزان فروش شدیدا کاهش پیدا کرده است. دلیل اصلی این اتفاق روی آوردن مردم به خرید اینترنتی و غیر حضوری است.

 ایران ژس به شما کمک می کند، که به صورت حرفه ای و به روز از فضای مجازی استفاده کرده و از مزایای آن بهره مند شوید.

مزایای ایران ژس برای طلا فروشان :

 • حذف محدودیت های فیزیکی و جغرافیایی

یکی از مزایای  ایران ژس این است که فاصله‌‌ها را از میان برمی‌دارد. فاصله‌ی مشتریان تا فروشگاه شما فقط به اندازه‌ی یک کلیک است. یکی از مهمترین مزایای ایران‌ژس این است که به شما اجازه می‌دهد کسب‌و‌کارتان را با سبکِ زندگی‌تان هماهنگ کنید.

 • دریافت کارمزد از فروش محصولات همکاران

در ایران‌ژس با معرفی محصولات سایر همکاران و فروش آنها به مشتریان خود، بخشی از فروش به میزان سه درصد را به عنوان سود دریافت می‌کنید.

 • بازاریابی و برندینگ رایگان برای محصولات در جامعه هدف به صورت گسترده

ایران ژس به شما این امکان را می‌دهد تا بدون هزینه محصولات خود را به مشتریان معرفی کنید ، همه‌ی این کارها بدون اتلاف وقت انجام می‌شوند. فقط کافی است یک بار اطلاعات مربوط به  کالای خود را در سامانه  ثبت کنید و آن را در طول زمان به روز کنید تا ایران ژس فرایند بازاریابی و معرفی محصول به بازار هدف را انجام دهد .

 • دریافت آنلاین نظرات و بازخورد کاربران

ایران‌ژس به تمام فروشنده‌ها امکان مشاهده نظرات و دریافت بازخوردهای مشتریان را می‌دهد. با این روش با گرفتن بازخورد از مشتریان و ارائه محصولات منطبق بر سلیقه کاربران فروش و درآمد خود را بالا ببرید.

 • خدمات پشتیبانی 24 ساعته

ایران ژس شرایطی را فراهم نموده است تا خدمات پشتیبانی موثر و کارآمدی را نیز به صورت دایمی و 24 ساعته در کلیه‌ی روزهای سال به فروشندگان و مشتریان خود ارائه نماید .

 • خدمات  پستی و حمل و نقل ایمن جهت ارسال محصولات برای خریداران

یکی از خدمات ایران ژس ارائه خدمات پستی ایمن و سریع برای ارسال محصولات خریداری شده و فروخته شده می باشد.

 • معرفی محصولات و خدمات  به صورت رایگان

ثبت نام در فروشگاه  و معرفی کلیه محصولات در فروشگاه ایران ژس به صورت رایگان صورت میگیرد. شما می توانید با صرف زمان کوتاهی به معرفی محصولات و کالا های خود به مشتریان بپردازید .

 • آموزش های کامل کاربری و عکاسی حرفه ای از محصولات، توسط کارشناسان با تجربه:

کلیه فرایند های مربوط به ثبت کالای شما در فروشگاه ایران ژس شامل ثبت نام و پرکردن  فرم اطلاعات کالا  عکاسی از محصولات وآپلود آن توسط کارشناسان  ایران ژس  به صورت حضوری و آنلاین  آموزش داده می شود.

 • معرفی محصولات شما در سراسر کشور یا کل شهر

ایران ژس سایت آنلاین فروشگاهی است که امکان دسترسی  مشتریان از سراسر کشور را برای خرید  فراهم می‌کند.

 • فروش قسطی

با توجه به قراردادهای متعدد ایران ژس با ارگان های مختلف در فروش قسطی و تسویه حساب نقدی با تامین کنندگان، بازار هدفی نزدیک به پنج میلیون نفر برای تامین کنندگان ایران ژس فراهم شده است.

 

 • کاهش هزینه های فروش مانند نیاز به فروشنده

کل سیستم فروش کالا شما در ایران ژس به صورت خودکار صورت می‌گیرد. بنابراین در تعداد کارکنان، هزینه دستمزد و سایر هزینه های کسب و کار صرفه جویی به سزایی ایجاد می گردد. ایران ژس به کسب و کارها اجازه می دهد که سریعتر از فروش آفلاین پیشنهادات محصول خود را ارائه دهند.

 • امکان خرید طلا با پیشنهادات ویژه و تخفیف

در ایران ژس امکان جستجوی محصولات با اجرت کمتر  و ارائه پیشنهادات ویژه به مشتریان جهت ارائه محصولات وجود دارد. طلافروشان امکان خرید طلای همکاران با بهترین قیمت ها و دریافت آنها را در سریع‌ترین زمان بدون نیاز به جابجایی را دارند.

 • فروش سریع در تعداد زیاد

یکی از مزایای ایران ژس این است که به شما اجازه می‌دهد سفارش‌های خرید، پیشنهادات و دیگر نیازهای مشتریان به سرعت و در لحظه پاسخ دهید. ایران ژس سفارش‌های مشتریان را ثبت و تایید می‌کنند و به شما این امکان را می‌دهند که نه تنها سفارش‌‌ها، بلکه موجودی فروشگاه تان، تعداد فروش روزانه و هر چیز دیگری را که لازم دارید، به سرعت چک کنید. پاسخ‌دهی سریع به نیازهای مشتریان، برای آنها رضایت به همراه دارد و برای شما هزینه و فرایند کمتر.

 • نداشتن محدودیت زمانی

دقت داشته باشید که در سال، از 365 روز، معمولا حدود 300 روز کاری داریم. فعالیت فروشگاه های سنتی طلا  محدود به ساعات و روزهای غیر تعطیل می باشد اما ایران ژس مطلقاٌ چنین محدودیتی نداشته و در تمامی ساعات شبانه روز و تمامی روزهای سال در دسترس عموم بازدید کنندگان قرار دارد. همچنین در نظر داریم در بعضی از روزهای تعطیل جشنواره ی فروش برگزار کنیم که بتوانیم در این روزها نیز گردش مالی داشته باشید.

 • در ایران ژس محدودیتی در باز کردن فروشگاه وجود ندارد

بر خلاف فروش آفلاین که مشتری تنها در زمانهای باز بودن کسب و کار شما قادر به دادن سفارش است در ایران ژس این محدودیت وجود ندارد. در این حالت از دست دادن مشتری به دلیل عدم فعالیت کسب و کار در ساعات غیر کاری تقریباً به صفر می رسد. شما در هر زمانی قادر به ارائه طرح های بازاریابی و تشویقی هستید. پیشنهادات ویژه خود را می توانید در هر لحظه برای مشتری ارسال نمایید. در ایران ژس مشتریان امکان  مشاهده ویترین محصولات شما و ثبت سفارش را در تمام ساعاتت روز دارا می باشند.

 • کاهش هزینه های جانبی وسود آوری بیشتر

در فروش مستقیم محصولات به مشتریان در ایران ژس ، هزینه هایی از قبیل کارمزد، خواب سرمایه و بسته بندی و سایر هزینه های جانبی،کاهش یافته و بنابراین سود بیشتری عاید فروشنده طلا خواهد شد.

 

 •  تسویه به  وسیله پرداخت اینترنتی

پرداخت اینترنتی عبارت است از پرداخت توسط کارتهای پرداخت یا اعتباری، کسر از موجودی خریدار و واریز به حساب فروشنده. تمامی مراحل فوق بصورت اینترنتی انجام می پذیرد.

 

 • حاشیه سود بالاتر و جریان نقدی

ایران ژس  به کسب و کار شما اجازه می دهد تا حاشیه سود بالاتر و جریان نقدی بیشتر به سیستم شما تزریق گردد. فروش اینترنتی حتی باعث می‌گردد سود شما از حالت فروش آفلاین بسیار بالاتر باشد. همچنین به دلیل پرداخت ۱۰۰% نقدی مشتری ، جریان نقدینگی شما بسیار بالاتر از حالت فروش آفلاین خواهد بود. وجود سیستم های پرداخت مطمئن باعث افزایش اعتماد خریداران می‌گردد. ایران ژس فضایی برای شما ایجاد می کند، که علاوه بر فروش حضوری معمول، فروش آنلاین نیز داشته باشید.