مزایا برای خریداران طلا

دسترسی 24 ساعته

 ایران ژس امکان خرید را در طول 24 ساعت روز، 7 روز هفته و 365 روز سال فراهم می کند.  شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز که بخواهید سفارش خود را در فروشگاه های آنلاین طلا ثبت کرده، مراحل پرداخت آن را انجام دهید.

جستجوی پیشرفته

 سایت به کاربر این امکان را می دهد تا به راحتی، کالای مورد نظر با وزن، سایز، مدل عیار و سبک خاص خود را برای خرید بیابد. علاوه بر این می تواند به راحتی وجود و یا عدم وجود کالا ها را بررسی کند.

بازگشت کالا

در صورت عدم تایید  کالا  یا وجود هر گونه  نقض خریداران می توانند تا ظرف مدت  24 ساعت مرجوعی کالا را اعلام کنند در نهایت کاربر کالا را به یکی از مراکز تحویل ایران ژس تحویل دهند .

صرفه جویی در زمان

ایران ژس با ارائه ابزارهایی مانند جستجوی و پنل کاربری پیشرفته به کاربران این امکان را می دهد تا در سریع ترین زمان محصولات مورد نظر خود انتخاب و سفارش دهند.

تنوع محصولات بالا

خریداران در ایران ژس می توانند محصولات بسیار زیاد و متنوعی را مشاهده کنند  که در ویترین هیچ فروشگاهی نمیگنجد و در نهایت به  راحتی کالایی که با سلیقه شما سازگار است انتخاب کنید.

پرداخت امن وجه کالا

خریداران به راحتی از طریق درگاه های امن بانکی می توانند به صورت آنلاین وجه کالا را در بستری امن پرداخت و محصول مورد نظر را خرید نمایند.

خرید مطمئن

 ایران ژس با ارائه محصولات با کیفیت و تضمین شده  کلیه کالاهای خود را ضمانت میکند.

. مقایسه قیمت و اجرت محصولات

 یکی از مزیت هایی که در طراحی سایت ایر ان ژس موجود است، امکان مقایسه است که اجازه می دهد تا به راحتی برند ها و قیمت ها را تنها با چند کلیک بررسی و مقایسه کنید. با این امکان کاربران قادر خواهند بود تا مقرون به صرفه ترین محصول را برای خرید انتخاب کنند