خرید طلای قسطی

خرید قسطی از جمله مزایایی است که توجه مردم را جلب می کند. بیشتر افراد برای خرید های پرهزینه و سنگین خود توانایی پرداخت به صورت یکجا را ندارند. حال اگر فروشنده این امکان را به آن ها بدهد که بتوانند در چند مرحله و به صورت قسطی پرداخت را انجام دهند، هم باعث می شود خریداران بتوانند کالای مورد نظرشان را در زمان نیاز دریافت کنند و هم بابت پرداخت هزینه آن فشار مالی زیادی به آن ها وارد نمی شود.

اما برای بعضی از کالاها این نوع فروش بسیار کم اتفاق می افتد. طلا یکی از این کالاهاست که به دلیل نوسان زیادی که در قیمت روز آن وجود دارد، طلافروشان را مجاب به فروش قسطی نمی کند.

آیا می توان طلا را هم به صورت قسطی خریداری کرد؟

سایت ایران ژس با همکاری شرکت ایران رنتر سامانه ای جهت فروش قسطی طلا به صورت آنلاین راه اندازی کرده است. البته فروش قسطی در ایران ژس به صورت فیزیکی و حضوری هم انجام می پذیرد.

خرید قسطی و قیمت روز طلا:

قیمت طلا هر روز در حال تغییر است، حال هنگام پرداخت اقساط، قیمت روز محاسبه می شود یا قیمت خرید؟

تمامی اقساط بر اساس قیمت در هنگام خرید محاسبه می شود. در واقع قیمت خرید شما ثبت می شود و بر اساس آن قسط بندی ها صورت می گیرد. خریدار متعهد می شود در هر ماه قسط خود را به همراه سود اعمال شده پرداخت نماید.

می خواهم خرید قسطی طلا انجام دهم.

خرید قسطی طلا به صورت اینترنتی:

خرید از ایران رنتر: با مراجعه به سایت ایران رنتر و مطالعه روند انجام خرید، اقدام به خرید قسطی کنید.

خرید از ایران ژس:

  1. ثبت نام در سایت ایران ژس
  2. انتخاب محصول
  3. ارسال مدارک مورد نیاز
    شما می توانید ابتدا با شماره های 02136610262 - 02133111309 تماس بگیرید و یا از طریق تلگرام به آیدی@iranjess_admin و یا آدرس ایمیل iranjess97@gmail.com مدارکتان را برای ما ارسال نمایید.
  4. بررسی مدارک توسط ایران ژس و تماس با خریدار
  5. تعیین تعداد اقساط توسط خریدار(تا سقف 6 میلیون تومان) و پرداخت مابقی هزینه در صورت بالاتر بودن قیمت کالا از سقف خرید قسطی
  6. تحویل کالا پس از 7 الی 20 روز و امضای سفته ای به ارزش دو برابر قیمت خرید توسط خریداران

خرید قسطی طلا به صورت حضوری:

برای خرید حضوری به یکی از شعب ایران ژس در تهران و یا کرج مراجعه کنید.

در هنگام مراجعه برای خرید قسطی باید کارت ملی، شناسنامه و همچنین یکی از سه مورد زیر را همراه داشته باشید:
گواهی اشتغال، فیش حقوقی، گردش حساب سه ماه اخیر

شما می توانید تا سقف 6 میلیون تومان خرید قسطی انجام دهید. طلافروش در گالری طلای ایران ژس، مراحل ثبت اطلاعات شما را انجام می دهد. شما تعیین می کنید که در چند قسط می خواهید پرداخت خود را انجام دهید(از سه تا دوازده ماه). پس از انجام این مراحل و تایید مدارک توسط سایت ایران رنتر، محصول مورد نظر تحویل شما داده می شود. در این مرحله شما باید یک سفته به ارزش دو برابر خریدتان که توسط ایران رنتر تهیه شده است را امضا کنید و کالا را تحویل بگیرید.