خرید طلای قسطی

خرید قسطی از جمله مزایایی است که توجه مردم را جلب می کند. بیشتر افراد برای خرید های پرهزینه و سنگین خود توانایی پرداخت به صورت یکجا را ندارند. حال اگر فروشنده این امکان را به آن ها بدهد که بتوانند در چند مرحله و به صورت قسطی پرداخت را انجام دهند، هم باعث می شود خریداران بتوانند کالای مورد نظرشان را در زمان نیاز دریافت کنند و هم بابت پرداخت هزینه آن فشار مالی زیادی به آن ها وارد نمی شود.

اما برای بعضی از کالاها این نوع فروش بسیار کم اتفاق می افتد. طلا یکی از این کالاهاست که به دلیل نوسان زیادی که در قیمت روز آن وجود دارد، طلافروشان را مجاب به فروش قسطی نمی کند.

آیا می توان طلا را هم به صورت قسطی خریداری کرد؟

ایران ژس، برای سهولت خرید شما هموطنان گرامی اقدام به فروش قسطی طلا نموده است.

فروش قسطی طلا شامل چند طرح می باشد که در هر کدام از آن ها سقف خرید متفاوت است. شما با توجه به شغل خود می توانید یکی از طرح ها را انتخاب نموده و اقدام به خرید قسطی طلا نمایید.

اگر کارمند و یا بازنشسته دولت هستید می توانید از طرح مهر، با سقف خرید 8 میلیون تومان، شرکت نمایید. برای اطلاع بیشتر از این طرح با شماره پشتیبانی ایران ژس تماس بگیرید.

شماره تماس: 02133111309

اگر شغل شما آزاد است و یا کارمند بخش خصوصی هستید، می توانید از طرح بهاران، با سقف خرید 16 میلیون تومان استفاده نمایید.

خرید قسطی و قیمت روز طلا:

قیمت طلا هر روز در حال تغییر است، حال هنگام پرداخت اقساط، قیمت روز محاسبه می شود یا قیمت خرید؟

قیمت طلای شما با قیمت لحظه ای طلا محاسبه می شود، خریدار متعهد می شود در هر ماه قسط خود را به همراه سود اعمال شده پرداخت نماید.