قوانین و مقررات

از کاربران گرامی تقاضا می شود قبل از ورود به سایت و ثبت سفارشات، قوانین و مقررات سایت را مطالعه نمایند.

  1. پس از ثبت نام کاربر در سایت، ثبت سفارش، و تایید آن، روند اطلاع رسانی و ارسال پیش فاکتور به صورت الکترونیکی انجام می شود.
  2. آدرس ایمیل و تلفن هایی که در پروفایل خود ثبت کرده اید، به عنوان تنها آدرس ایمیل و تلفن های مورد تایید شما در نظر گرفته می شود.
  3. در صورت وارد کردن اطلاعات ناقص و یا اشتباه، عواقب آن بر عهده ی خود کاربر می باشد.
  4. حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را در اختیار فرد دیگری قرار دهد. هویت شخصی کاربران و اطلاعات شخصی آنان به صورت محرمانه نگهداری می شود و به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌گردد.
  5. از کاربران این انتظار را داریم که در بیان نظرات راجع به هر کالا، آن را جداگانه عنوان نمایند، تا بتوانیم نظراتتان را با دقت رصد و بررسی نماییم.

شرایط تحویل کالا:

ایران ژس یک فروشگاه آنلاین است و هر 24 ساعت می توان از آن خرید نمود. اما برای تحویل کالا، روزهای غیر تعطیل در نظر گرفته شده است.

فرآیند تحویل کالا به این صورت است که، در پایان ثبت سفارش خرید، نمایندگی های معتبر ما در اقصی نقاط شهر به شما معرفی می شوند و شما می توانید از طریق این عزیزان با حضور در واحدهای صنفی کالای خود را تحویل بگیرید. این شیوه ی تحویل بدین دلیل است که کالای خریداری شده ی شما با توجه به ارزش بالای طلا، حتما توسط شخص دیگری چک شود و بعد تحویل خریدار گردد.

در صورت انجام فرآیند ثبت خرید، و اعلام اتمام موجودی از آن نوع کالا، ایران ژس موظف است که مبلغ خرید شما را طی 24 الی 72 ساعت کاری، به حساب کاربر واریز کند. در صورت وجود کالای مشابه، ایران ژس با شما تماس گرفته و اطلاعات این کالا را به اطلاع شما می رساند.

کاربران باید هنگام ثبت سفارش اطلاعات خود را به صورت صحیح و به طور کامل وارد کنند.

ارائه ی کارت شناسایی و رسید خرید در هنگام تحویل کالا الزامیست.

اضافه کردن محصول به سبد خرید به منزله ی رزرو آن نمی باشد و تنها هنگامی که کد مربوط به سفارش را دریافت نمایید، خرید قطعی شده است.

 

ضوابط و شرایط بازگشت کالا

ایران ژس، برای آنکه نگرانی شما از خرید غیرحضوری  را برطرف نماید، امکان مرجوعی کالای خریداری شده را برای شما در نظر گرفته است.

شما مشتریان عزیز این حق را دارید که ظرف مدت 24 ساعت پس از تحویل کالا، نسبت به اعلام و مرجوعی کالای خریداری شده اقدام نمایید.

در نظر داشته باشید که کالایی که قصد مرجوعی آن را دارید استفاده نشده باشد و تگ نصب شده بر روی آن جدا نشده وسالم باشد. و همچنین ارائه فاکتور خرید الزامیست.

 

ضمانت و سلامت فیزیکی محصولات

برای همه‌ی محصولات، دوبار تست از نظر عیارسنجی، وزن و سلامت فیزیکی توسط متخصصین این کسب وکار(طلافروشان معتمد) انجام شده و تحویل شما عزیزان می گردد.